پاریس پی

پاریس پی | ارائه دهنده خدمات پرداخت های بین المللی

شرایط اساسی و اولیه‌ی استفاده کاربران از خدمات

موضوع موافقنامه‌ی حاضر، تدوین اصول اولیه از قبیل حقوق، تکالیف و مسئولیت‌ها و نیز دستورالعمل‌های لازم جهت استفاده کاربر، از خدمات سایت پاریس پی که برای معامله ارز های دیجیتال و الکترونیک است. ـ این شرایط برای استفاده از سایت parispay.ir که از این پس در این موافقتنامه پاریس پی نامیده می شود ، تنظیم گردیده است. همچنین در این موافقتنامه "ما" به منظور تیم پاریس پی در نظر گرفته می‌شود. کاربران و سایت ملزم به انجام تعهدات خود که در قالب این موافقتنامه هستند. پاریس پی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کلیه ی مقررات حاکم بر آن تبعیت می کنند. ـ مفاد موافقنامه که از سوی ما ارائه می‌شود و پس از موافقت کاربر و تایید آن (با ثبت نام به عنوان کاربر) به مورد اجرا گذاشته می‌شود و همچنین در صورت لزوم از سوی ما قوانین و مقررات قابل اصلاح خواهد بود و مسلما اعمال هر گونه تغییر در این موافقنامه، قبل از تاریخ اجرای آن، به اطلاع کاربر خواهد رسید.

با عضویت در سایت کاربر تمامی موارد قوانین را می پذیرد

 1. استفاده از خدمات سایت ( ثبت نام ـ خرید ـ فروش و...) به این معنی است که کاربر قوانین را کاملاً خوانده ، فهمیده و قبول کرده و در غیر اینصورت، حق استفاده از امکانات سایت را ندارد.
 2. این حق برای سایت محفوظ است که در هر زمان که بخواهد، با اعلام مراتب قبلی به کاربر، مفاد این موافقتنامه را تغییر دهد.
 3. تمامی سفارشاتی که از سوی کاربر برای پاریس پی ارسال می شود صحیح تلقی می شود
 4. معاملات ارزهای دیجیتال همیشه دارای نوسانات شدید می باشد کاربر قبل از ارسال سفارش خود بصورت کامل در مورد خطرات آن مطلع می باشد
 5. هر گونه خسارت به سایت و یا دیگر کاربران از سمت کاربری که در سایت عضو می شود موجب پیگیری قضایی از سمت پاریس پی می باشد
 6. در بعضی موارد ممکن است قوانین تغییر نماید . کاربر موظف است قبل از استفاده از خدمات حتما قوانین را مطالعه نماید در غیر اینصورت پاریس پی هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان شما ندارد
 7. مراحل فرایند ایجاد حساب از سوی شما به شرح ذیل است:
  الف ـ وارد کردن مشخصات شامل ایمیل و رمز
  ب موافقت کاربر با این موافقنامه
  ت- تکمیل فرآیند ثبت نام
  ج ـ تأیید مشخصات کاربر از سوی سایت
  برای استفاده از خدمات پاریس پی به یک حساب نیاز است و کاربرموظف به استفاده از حساب ایجاد شده از طریق وارد کردن اطلاعات صحیح می باشد که کاربر در این امر نباید از اطلاعات دیگران استفاده کرده یا قوانین و مقررات مربوطه را نقض نماید.
 8. در خصوص خسارات ناشی از عدم اصلاح اطلاعات یا صدمه‌ی ناشی از استفاده‌ی غیر مجاز از حساب توسط شخص دیگری که رمز عبور شما را به سرقت برده است، مسئولیتی نخواهیم داشت.
 9. مواردی که در این موافقنامه نمی‌باشد، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و یا تابع قواعد اعلامی از سوی ما خواهد بود.
 10. برای ارائه‌ی بهتر خدمات، ممکن است اعلامیه‌های مربوط به استفاده از خدمات، شامل انواع اطلاعات برای شما ارسال شود یا آن را مستقیماً به ایمیل یا تلفن همراه شما ارسال نماییم. در صورت وقوع خطای سیستمی در استفاده از خدمات از جمله برنامه‌ها، می‌توانیم اطلاعات نادرست ناشی از خطا را حذف و اطلاعات حقیقی را اعمال کنیم.
 11. الف ـ ممکن است در خصوص نقض مقررات از سوی شما به طور موقت یا دائمی مانع استفاده‌ی شما از خدمات بشویم.
  ب - در صورتی که کاربر اطلاعات ورود خود برای سامانه را از دست دهد، برای بازگرداندن اطلاعات به او، اطلاعاتی که بنا به صلاح دید ما است گرفته خواهد شد و در صورت تایید اطلاعات به فرد دسترسی داده خواهد‌شد و در صورت احراز نشدن کامل هویت دسترسی بازگردانده نخواهد شد.
  ج ـ در صورت عدم ورود طولانی مدت برای استفاده از خدمات معین، ممکن است جهت امکان استفاده از خدمات، از شما اطلاعات دیگری مطالبه کنیم. به ویژه اگر برای ۶ ماه یا بیشتر از حساب خود استفاده نکرده باشید.

همچنین کاربر می پذیرد

 1. منبع و مقصد کلیه ی ارزهای دیجیتال و الکترونیک در تراکنش های سایت کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند.
 2. مالک قانونی وجوه و حساب هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده است.
 3. این حق برای پاریس پی محفوظ است که اطلاعات لازم برای احراز هویت را قبل از پذیرش از کاربر بخواهد. در این حال تا احراز هویت کامل به عمل نیامده است، عضویت کاربرامکان نخواهد داشت.
  فرآیند احراز هویت شامل گردآوری اطلاعاتی از کاربر من جمله شماره تماس ثابت –آدرس – کارت ملی با تصویر آن – کد ملی و اطلاعات بانکی وی می باشد..
 4. تراکنش هایی که توسط پاریس پی در خلال انجام سفارشات انجام می شود غیر قابل بازگشت هستند و تابع قوانین سیستم هر ارز دیجیتال و الکترونیک مربوط به تراکنش انجام شده هستند.
 5. اطلاعات لازم در طی سفارش را با دقت وارد کرده است و کلیه ی مسئولیت مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعات در خلال سفارش با خود وی است و پاریس پی هیچ مسئولیتی راجع به سفارش انجام شده ای که اطلاعات اشتباه داشته و موجب زیان کاربر شده نمی‌پذیرد.
 6. هر گونه کارمزد – کمیسیون و هزینه ی دیگر که سیستم بانکی جهت نقل و انتقال پول به کاربر اضافه نماید ، بر عهده ی کاربر خواهد بود و پاریس پی راجع به این گونه هزینه ها ندارد.
 7. پاریس پی هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم ارز دیجیتال و الکترونیک یا بانک پذیرنده ندارد.
 8. حقوق هر کاربر برای استفاده از سایت مخصوص به خود اوست و مسئولیت استفاده ی هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده ی کاربر خواهد بود. همچنین مسئولیت کلیه ی تراکنش های انجام شده از حساب کاربری وی به عهده ی خود وی است.
 9. در مواردی که ارز دیجیتال و یا الکترونیک به پاریس پی بفروشید چنانچه تاخیری در پرداخت به هر دلیلی صورت گیرد نمی توانید درخواست سود و یا وجه واریزی اولیه را نمایید
 10. هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربران به عهده ی خود آنان خواهد بود و پاریس پی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
 11. جز در مورد انجام صحیح سفارش طبق قیمت مشخص و شفاف و کارمزد مشخص و شفاف طبق قرارداد فوق هیچ گونه ادعایی از سایت و مدیران – کارکنان – و کلیه ی مرتبطان با این سایت نداشته باشد.
 12. در برابر خسارات ناشی از به سرقت رفتن حساب شما توسط شخص ثالث مسئولیتی نخواهیم داشت.
 13. در صورت تعلیق حساب، تحقیقات اولیه در مورد حساب انجام داده و موظف خواهید بود که با ما همکاری کامل به عمل آورید.
 14. در صورت تعلیق حساب، نمی‌توانید ریال را سپرده‌گذاری کرده یا درخواست واریز دهید و نمی‌توانید از کیف پول خود استفاده کنید.
 15. کاربر می پذیرد که فقط با حساب بانکی خود در سایت واریزی انجام دهد . چنانچه کارشناسان سایت مطلع شوند که مبلغ واریزی ار حساب شخص دیگری واریز شده است، می تواند مبلغ را تا مدت 3 روز کاری نزد خود نگه دارد و بعد از سه روز به حساب بانکی که از آن واریز شده است با کسر کارمزد برگشت بزند ، لازم به ذکر می باشد چنانچه کارشناس سایت به حساب فوق مشکوک شود می تواند تا زمانی که حکم کتبی از مقام محترم قضایی دریافت نکرده است مبلغ واریزی را نزد خود نگه دارد